|
|
| Διαδικασία παραγωγής | Μεταλλουργία σκόνης |
| Επεξεργασία | Ζεστό τυλίγμα / εκχυλισμένο |
| Θερμοκρασία | Μέχρι 1200 βαθμούς Κελσίου |
| Τύπος | N6 |
| Διάμετρο | 15/25 mm |
| Εγγύηση | Καμία |
| Αριθμός μοντέλου | Δείγμα 3D εκτύπωσης |
| Αντίσταση θερμοκρασίας | Δυνατότητα σε υψηλές θερμοκρασίες έως 1000°C ή υψηλότερη |
| Υπηρεσία | OEM ODM |
| Αντίσταση στη διάβρωση | Υψηλή |
|
|
| Διαδικασία παραγωγής | Μεταλλουργία σκόνης |
| Επεξεργασία | Ζεστό τυλίγμα / εκχυλισμένο |
| Θερμοκρασία | Μέχρι 1200 βαθμούς Κελσίου |
| Τύπος | N6 |
| Διάμετρο | 15/25 mm |
| Εγγύηση | Καμία |
| Αριθμός μοντέλου | Δείγμα 3D εκτύπωσης |
| Αντίσταση θερμοκρασίας | Δυνατότητα σε υψηλές θερμοκρασίες έως 1000°C ή υψηλότερη |
| Υπηρεσία | OEM ODM |
| Αντίσταση στη διάβρωση | Υψηλή |