|
|
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Επεξεργασία | Θερμή έλαση / Εξώθηση |
| Θερμοκρασία εργασίας | 1000°C |
| Μέγιστη θερμοκρασία | Έως 1200°C |
| Αντοχή στη διάβρωση | Υψηλή |
| Πλάτος | 15/25mm |
| Πρότυπα ποιότητας | ASTM B164/B127/B906 |
| Συμβατότητα κατασκευής | Συμβατό με διαδικασίες συγκόλλησης, κατεργασίας και φινιρίσματος |
| Εγγύηση | Καμία |
| Αριθμός μοντέλου | Δείγμα εκτύπωσης 3D |
|
|
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Επεξεργασία | Θερμή έλαση / Εξώθηση |
| Θερμοκρασία εργασίας | 1000°C |
| Μέγιστη θερμοκρασία | Έως 1200°C |
| Αντοχή στη διάβρωση | Υψηλή |
| Πλάτος | 15/25mm |
| Πρότυπα ποιότητας | ASTM B164/B127/B906 |
| Συμβατότητα κατασκευής | Συμβατό με διαδικασίες συγκόλλησης, κατεργασίας και φινιρίσματος |
| Εγγύηση | Καμία |
| Αριθμός μοντέλου | Δείγμα εκτύπωσης 3D |