|
|
| Αντοχή σε Θερμοκρασία | Έως 1200°C |
| Πλάτος | 15/25mm |
| Επεξεργασία | Θερμή Έλαση / Εξωθημένο |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 1000°C |
| Αντοχή στη Διάβρωση | Υψηλή |
| Ανοχή Διαστάσεων | CT8 |
| Υπηρεσία | OEM ODM |
| Εύρος Μεγεθών | Μικρά εξαρτήματα ακριβείας έως μεγάλα βιομηχανικά εξαρτήματα |
|
|
| Αντοχή σε Θερμοκρασία | Έως 1200°C |
| Πλάτος | 15/25mm |
| Επεξεργασία | Θερμή Έλαση / Εξωθημένο |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 1000°C |
| Αντοχή στη Διάβρωση | Υψηλή |
| Ανοχή Διαστάσεων | CT8 |
| Υπηρεσία | OEM ODM |
| Εύρος Μεγεθών | Μικρά εξαρτήματα ακριβείας έως μεγάλα βιομηχανικά εξαρτήματα |