|
|
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Αντίσταση στη διάβρωση | Υψηλή |
| Υπηρεσία | OEM ODM |
| Πεδίο μεγέθους | Μικρά εξαρτήματα ακριβείας για μεγάλα βιομηχανικά εξαρτήματα |
| Αριθμός μοντέλου | Δείγμα 3D εκτύπωσης |
| Διάμετρο | 15/25 mm |
| Εγγύηση | Καμία |
| Ανεκτικότητα μεγέθους | CT8 |
| Η συμβατότητα κατασκευής | Συμβατό με τις διαδικασίες συγκόλλησης, μηχανικής και τελικής επεξεργασίας |
| Αντίσταση θερμοκρασίας | Δυνατότητα σε υψηλές θερμοκρασίες έως 1000°C ή υψηλότερη |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 1000 βαθμούς Κελσίου |
|
|
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Αντίσταση στη διάβρωση | Υψηλή |
| Υπηρεσία | OEM ODM |
| Πεδίο μεγέθους | Μικρά εξαρτήματα ακριβείας για μεγάλα βιομηχανικά εξαρτήματα |
| Αριθμός μοντέλου | Δείγμα 3D εκτύπωσης |
| Διάμετρο | 15/25 mm |
| Εγγύηση | Καμία |
| Ανεκτικότητα μεγέθους | CT8 |
| Η συμβατότητα κατασκευής | Συμβατό με τις διαδικασίες συγκόλλησης, μηχανικής και τελικής επεξεργασίας |
| Αντίσταση θερμοκρασίας | Δυνατότητα σε υψηλές θερμοκρασίες έως 1000°C ή υψηλότερη |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 1000 βαθμούς Κελσίου |