|
|
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Αντοχή σε Θερμοκρασία | Υψηλή Αντοχή σε Θερμοκρασία Έως 1000°C ή Υψηλότερη |
| Ανοχή Μεγέθους | CT8 |
| Επεξεργασία | Εν θερμώ έλαση / Εξωθημένο |
| Πρότυπο | N6 |
| Συμβατότητα Κατασκευής | Διαδικασίες Συγκόλλησης, Μηχανουργικής Κατεργασίας και Φινιρίσματος |
| Εύρος Μεγεθών | Μικρά Εξαρτήματα Ακριβείας έως Μεγάλα Βιομηχανικά Εξαρτήματα |
| Βαθμός | ASTM B164/B127/B906 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 1000°C |
|
|
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Αντοχή σε Θερμοκρασία | Υψηλή Αντοχή σε Θερμοκρασία Έως 1000°C ή Υψηλότερη |
| Ανοχή Μεγέθους | CT8 |
| Επεξεργασία | Εν θερμώ έλαση / Εξωθημένο |
| Πρότυπο | N6 |
| Συμβατότητα Κατασκευής | Διαδικασίες Συγκόλλησης, Μηχανουργικής Κατεργασίας και Φινιρίσματος |
| Εύρος Μεγεθών | Μικρά Εξαρτήματα Ακριβείας έως Μεγάλα Βιομηχανικά Εξαρτήματα |
| Βαθμός | ASTM B164/B127/B906 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 1000°C |