|
|
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Τύπος Διάβρωσης | Αντιδιαβρωτικό |
| Εύρος Διαμέτρου | 1-500mm |
| Διαθέσιμα Μεγέθη | Διάμ.50mm - 1500mm |
| Επεξεργασία Επιφάνειας | Φινίρισμα Μηχανουργικής Κατεργασίας |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 400°C - 1200°C |
| Αντοχή σε Θερμοκρασία | Έως 1000°C (ανάλογα με το κράμα) |
| Πάχος Τοιχώματος | WT0.5mm - 22mm |
| Μονάδα Γρανάζου | 8-60 |
| Διαστάσεις | Σύμφωνα με Σχέδιο |
| Μηχανουργική Κατεργασία | CNC |
|
|
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Τύπος Διάβρωσης | Αντιδιαβρωτικό |
| Εύρος Διαμέτρου | 1-500mm |
| Διαθέσιμα Μεγέθη | Διάμ.50mm - 1500mm |
| Επεξεργασία Επιφάνειας | Φινίρισμα Μηχανουργικής Κατεργασίας |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 400°C - 1200°C |
| Αντοχή σε Θερμοκρασία | Έως 1000°C (ανάλογα με το κράμα) |
| Πάχος Τοιχώματος | WT0.5mm - 22mm |
| Μονάδα Γρανάζου | 8-60 |
| Διαστάσεις | Σύμφωνα με Σχέδιο |
| Μηχανουργική Κατεργασία | CNC |