|
|
| Τύπος διάβρωσης | Αντι-διάβρωση |
| Διαθέσιμα μεγέθη | Διάμετρος.50mm ̇1500mm |
| Χρήση | Βαλβίδες, άλεση |
| Διάμετρος | 1 - 500 mm |
| Μέγεθος | ΟΔ226 * ID184 * 2940mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 400°C-1200°C |
| Μονάδα εξοπλισμού | 8 έως 60 |
| Αντίσταση θερμοκρασίας | Μέχρι 1000°C (ανάλογα με το κράμα) |
| Μέγεθος | Σύμφωνα με το σχέδιο |
| Διαδικασία παραγωγής | Διαδικασία ράψισης με φυγόκεντρο |
|
|
| Τύπος διάβρωσης | Αντι-διάβρωση |
| Διαθέσιμα μεγέθη | Διάμετρος.50mm ̇1500mm |
| Χρήση | Βαλβίδες, άλεση |
| Διάμετρος | 1 - 500 mm |
| Μέγεθος | ΟΔ226 * ID184 * 2940mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 400°C-1200°C |
| Μονάδα εξοπλισμού | 8 έως 60 |
| Αντίσταση θερμοκρασίας | Μέχρι 1000°C (ανάλογα με το κράμα) |
| Μέγεθος | Σύμφωνα με το σχέδιο |
| Διαδικασία παραγωγής | Διαδικασία ράψισης με φυγόκεντρο |