|
|
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Τελειοποιημένο |
| Μέγεθος | Σύμφωνα με το σχέδιο |
| Μέγεθος | ΟΔ226 * ID184 * 2940mm |
| Επεξεργασία | ΚΑΤ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 400°C - 1200°C |
| Διαδικασία παραγωγής | Διαδικασία ράψισης με φυγόκεντρο |
| Μονάδα εξοπλισμού | 8 - 60 |
| Χρώμα | Ασημένιο γκρι |
| Δυνατότητα τράβηξης | 420 Min (N/mm2) |
| Μύθος τοίχου | 0.5mm - 22mm |
|
|
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Τελειοποιημένο |
| Μέγεθος | Σύμφωνα με το σχέδιο |
| Μέγεθος | ΟΔ226 * ID184 * 2940mm |
| Επεξεργασία | ΚΑΤ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 400°C - 1200°C |
| Διαδικασία παραγωγής | Διαδικασία ράψισης με φυγόκεντρο |
| Μονάδα εξοπλισμού | 8 - 60 |
| Χρώμα | Ασημένιο γκρι |
| Δυνατότητα τράβηξης | 420 Min (N/mm2) |
| Μύθος τοίχου | 0.5mm - 22mm |