|
|
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Διαδικασία Παραγωγής | Διαδικασία Φυγοκεντρικής Χύτευσης |
| Χρώμα | Ασημί Γκρι |
| Εύρος Διαμέτρου | 50mm - 1500mm |
| Πάχος Τοιχώματος | 0,5mm - 22mm |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 400°C - 1200°C |
| Αντοχή σε Εφελκυσμό | 420 N/mm² (ελάχιστο) |
| Τύπος Διάβρωσης | Αντιδιαβρωτικό |
| Μηχανουργική Κατεργασία | CNC |
|
|
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Διαδικασία Παραγωγής | Διαδικασία Φυγοκεντρικής Χύτευσης |
| Χρώμα | Ασημί Γκρι |
| Εύρος Διαμέτρου | 50mm - 1500mm |
| Πάχος Τοιχώματος | 0,5mm - 22mm |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 400°C - 1200°C |
| Αντοχή σε Εφελκυσμό | 420 N/mm² (ελάχιστο) |
| Τύπος Διάβρωσης | Αντιδιαβρωτικό |
| Μηχανουργική Κατεργασία | CNC |