|
|
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Διάμετρος | 1-500mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Τελική μηχανουργική κατεργασία |
| Χρήση | Βαλβίδες, Λειοτρίβηση |
| Πάχος τοιχώματος | WT0.5mm-22mm |
| Τύπος διάβρωσης | Αντιδιαβρωτικό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 400°C-1200°C |
| Χρώμα | Ασημί Γκρι |
| Διαστάσεις | Σύμφωνα με το σχέδιο |
| Μηχανουργική κατεργασία | CNC |
|
|
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Διάμετρος | 1-500mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Τελική μηχανουργική κατεργασία |
| Χρήση | Βαλβίδες, Λειοτρίβηση |
| Πάχος τοιχώματος | WT0.5mm-22mm |
| Τύπος διάβρωσης | Αντιδιαβρωτικό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 400°C-1200°C |
| Χρώμα | Ασημί Γκρι |
| Διαστάσεις | Σύμφωνα με το σχέδιο |
| Μηχανουργική κατεργασία | CNC |