|
|
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Χρώμα | Ασημένιο γκρι |
| Διαδικασία παραγωγής | Διαδικασία ράψισης με φυγόκεντρο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Τελειοποιημένο |
| Χρήση | Βαλβίδες, άλεση |
| Δυνατότητα τράβηξης | 420 Min (N/mm2) |
| Διαθέσιμα μεγέθη | Διάταξη: 50 mm - 1500 mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 400°C - 1200°C |
| Μέγεθος | ΟΔ226 * ID184 * 2940mm |
| Επεξεργασία | ΚΑΤ |
| Μονάδα εξοπλισμού | 8 - 60 |
|
|
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Χρώμα | Ασημένιο γκρι |
| Διαδικασία παραγωγής | Διαδικασία ράψισης με φυγόκεντρο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Τελειοποιημένο |
| Χρήση | Βαλβίδες, άλεση |
| Δυνατότητα τράβηξης | 420 Min (N/mm2) |
| Διαθέσιμα μεγέθη | Διάταξη: 50 mm - 1500 mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 400°C - 1200°C |
| Μέγεθος | ΟΔ226 * ID184 * 2940mm |
| Επεξεργασία | ΚΑΤ |
| Μονάδα εξοπλισμού | 8 - 60 |