|
|
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Διαθέσιμα Μεγέθη | Διάμ. 50mm - 1500mm |
| Μηχανουργική κατεργασία | CNC |
| Πάχος Τοιχώματος | WT 0.5mm - 22mm |
| Διάμετρος | 1-500mm |
| Παράδειγμα Μεγέθους | OD226 * ID184 * 2940mm |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 400°C - 1200°C |
| Διαδικασία Παραγωγής | Διαδικασία Φυγοκεντρικής Χύτευσης |
| Μονάδα Γραναζιού | 8-60 |
| Χρήση | Βαλβίδες, Λειοτρίβηση |
| Επεξεργασία Επιφάνειας | Φινίρισμα Μηχανουργημένο |
|
|
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Διαθέσιμα Μεγέθη | Διάμ. 50mm - 1500mm |
| Μηχανουργική κατεργασία | CNC |
| Πάχος Τοιχώματος | WT 0.5mm - 22mm |
| Διάμετρος | 1-500mm |
| Παράδειγμα Μεγέθους | OD226 * ID184 * 2940mm |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 400°C - 1200°C |
| Διαδικασία Παραγωγής | Διαδικασία Φυγοκεντρικής Χύτευσης |
| Μονάδα Γραναζιού | 8-60 |
| Χρήση | Βαλβίδες, Λειοτρίβηση |
| Επεξεργασία Επιφάνειας | Φινίρισμα Μηχανουργημένο |