|
|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 400℃ - 1200℃ |
| Διαθέσιμα μεγέθη | Διάμετρος 50mm - 1500mm |
| Διαδικασία παραγωγής | Διαδικασία φυγοκεντρικής χύτευσης |
| Χρήση | Βαλβίδες, Λείανση |
| Αντοχή σε θερμοκρασία | Έως 1000°C (ανάλογα με το κράμα) |
| Διαστάσεις | Σύμφωνα με το σχέδιο |
| Μονάδα γραναζιού | 8-60 |
| Μηχανουργική κατεργασία | CNC |
| Παράδειγμα μεγέθους | OD226 * ID184 * 2940mm |
| Εύρος διαμέτρου | 1-500mm |
|
|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 400℃ - 1200℃ |
| Διαθέσιμα μεγέθη | Διάμετρος 50mm - 1500mm |
| Διαδικασία παραγωγής | Διαδικασία φυγοκεντρικής χύτευσης |
| Χρήση | Βαλβίδες, Λείανση |
| Αντοχή σε θερμοκρασία | Έως 1000°C (ανάλογα με το κράμα) |
| Διαστάσεις | Σύμφωνα με το σχέδιο |
| Μονάδα γραναζιού | 8-60 |
| Μηχανουργική κατεργασία | CNC |
| Παράδειγμα μεγέθους | OD226 * ID184 * 2940mm |
| Εύρος διαμέτρου | 1-500mm |