|
|
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 400°C-1200°C |
| Χρώμα | Ασημί Γκρι |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Φινίρισμα κατεργασμένο |
| Διαστάσεις | Σύμφωνα με το σχέδιο |
| Διαθέσιμα μεγέθη | Διάμετρος 50mm--1500mm |
| Μηχανουργική κατεργασία | CNC |
| Μέγεθος | OD226 X ID184 X 2940mm |
| Διαδικασία παραγωγής | Φυγοκεντρική διαδικασία χύτευσης |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | 420 Min (N/mm²) |
| Διάμετρος | 1-500mm |
|
|
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 400°C-1200°C |
| Χρώμα | Ασημί Γκρι |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Φινίρισμα κατεργασμένο |
| Διαστάσεις | Σύμφωνα με το σχέδιο |
| Διαθέσιμα μεγέθη | Διάμετρος 50mm--1500mm |
| Μηχανουργική κατεργασία | CNC |
| Μέγεθος | OD226 X ID184 X 2940mm |
| Διαδικασία παραγωγής | Φυγοκεντρική διαδικασία χύτευσης |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | 420 Min (N/mm²) |
| Διάμετρος | 1-500mm |